Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan de murat rezistent la spargere, 3 L
26,48 lei 25,57 lei
25,57 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Borcan multifuncțional, rezistent la spargere, pentru murături + clești, 5L
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Oală din fontă emailată - ecru, 5,8 L
288,30 lei
288,30 RON/buc.
Oală din fontă emailată - bordo, 5,8L
Oală din fontă emailată - ecru, 4 L
210,38 lei
210,38 RON/buc.
Oală din fontă emailată - bordo, 4 L