Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Arcuri prismatice din cupru 0,5 L
106,48 lei
212,96 RON/l
Modul de distilator - conector - fi 48,3 mm lungime 500 mm
223,36 lei
223,36 RON/buc.
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Distilator modular 18 L Munin convex
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Modul distilator - conector - fi 48,3 mm lung. 250 mm
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L - Torpeda, „Degete Reci”
1.441,56 lei
1441,56 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL
Distilator modular Convex electric 30 L - Perun
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Suporturi prismatice din oțel inoxidabil - 2 buc.
21,03 lei
10,52 RON/buc.
Modul de distilator - preluare laterală - OLM
524,69 lei
524,69 RON/buc.