Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Aparat de făcut iaurt cu termostat, 7 borcane, 1,3 L
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 4 kg
335,05 lei 324,66 lei
324,66 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 3 kg
242,83 lei 218,17 lei
218,17 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de pară, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de pepene roșu și agrișe, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 1 LONG cu pompă electrică
472,71 lei
472,71 RON/buc.
Mașină verticală de umplut cârnați 5 kg
472,71 lei 444,16 lei
444,16 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de Mojito Grapefruit, 9 g
VSYPTO cu aromă de Căpșună & Matcha, 9 g
VSYPTO cu gust de struguri, 9 g
VSYPTO cu aromă de Măr și Mentă, 9 g