Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
367,40 RON/l
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Esență cu aromă de cocos, 2,5L, pentru 125L de băutură gata
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Oală romană rotundă 4L
168,82 lei
168,82 RON/buc.
Intestine naturale de oaie cal. 18/20 mm, 91 m
103,88 lei 102,58 lei
1,13 RON/m