Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Modul distilator - papagal de distilare
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Măsurarea conținutului de alcool
38,95 lei
38,95 RON/buc.
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, lichior, alcool, vodcă - 20 buc.
14,01 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, negre, 20 buc.
12,58 lei 10,39 lei
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
367,40 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Alcoolmetru cu termometru
32,18 lei
32,18 RON/buc.