Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan 212ml fi66/4 cu capac negru 6 buc.
20,11 lei 16,21 lei
2,70 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Dop de plută 21/16 mm 50 buc.
57,77 lei 54,53 lei
1,09 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Dop de plută 21/16 mm 20 buc.
25,05 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Dop de plută 21/16 mm 10 buc.
13,88 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.
Borcan cu capacitate de 212 ml, cu capace colorate ø 66.
20,11 lei 16,87 lei
2,81 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.1 SMART (60 L, 60,3 mm)
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
142,75 RON/kg
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
5,60 RON/buc.
Ață pentru mezeluri gri din bumbac (240°C) 210 m
32,06 lei
0,15 RON/m
Supapă cu bilă pentru decantoare - 1/2" - 1 buc.
13,88 lei
13,88 RON/buc.