Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
2 în 1: mașină de tocat carne și aparat de umplut cârnați, mărimea #32
380,50 lei 303,90 lei
303,90 RON/buc.
Tester de sol 2 în 1 - pH, fertilitate sol
43,25 lei
43,25 RON/buc.
Distilator și oală sub presiune 2în1 12 L
654,55 lei
654,55 RON/buc.
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Deschizător universal 2 în 1 pentru borcane fi 66 și 82
12,97 lei
12,97 RON/buc.
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
Distilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 decantoare
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Capac fi 66 ciuperci 2 - 10buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 2 decantoare
850,65 lei
850,65 RON/buc.
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.1 SMART (60 L, 60,3 mm)
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Capace fi 82/6, model în carouri – 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.