Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Balon 10 L cu mâner și robinet
88,30 lei
88,30 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 10L
44,92 lei 40,26 lei
40,26 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Borcan universal 10 L
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Butoi pentru murături 10 L – alb, cu mânere
35,05 lei 31,03 lei
31,03 RON/buc.
Găleată alimentară cu capac 10 L - legume
28,03 lei 23,88 lei
23,88 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Vas de ceramică - oală de 10l pentru murat cu garnitură de apă și capac
337,65 lei
337,65 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi 10L - 5 buc
10,23 lei
2,05 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Esență cu gust de vișinată pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de gutuie pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l