Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
36,74 lei
367,40 RON/l
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Esență cu aromă de gutuie pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Dop de plută 45/37mm 5buc.
26,74 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Esență cu gust de căpșuni, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile
11,68 lei
137,41 RON/kg
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml