Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.
Racletă pentru generatoarele de fum dragON JET – curățare ușoară a tubului de fum
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Activated Duo Carbon – amestec de cărbune activ mineral (din huilă) și din cocos, 1 kg, pentru 60 L
29,86 lei
29,86 RON/kg
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Capace cu perforație negre fi31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Dispozitiv de scos sâmburi de vișine și cireșe (în folie)
34,53 lei
34,53 RON/buc.
Pensulă de precizie pentru curățarea dispozitivelor electrocasnice și altele
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.
Vatră de grădină cu grătar, Ø55 cm, rotundă, tip bol
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Capace termocontractabile cu perforație mix culori 100 buc.
36,20 lei 33,62 lei
0,34 RON/buc.
Capace cu perforație aurii fi 31mm 100buc.
Capace cu perforație roșii fi31mm 100buc.
Generator de fum dragON JET 2 LONG cu cenușar
576,64 lei
576,64 RON/buc.
Germinator Verde Czuprynka cu semințe de ridiche
18,56 lei
18,56 RON/buc.