Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Balon pentru vin 20 L cu gât larg în coș de plastic
190,89 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Damigeană Dama 5L în împletitură, cu capac
39,47 lei
39,47 RON/buc.
Damigeană Dama 3 l în împletitură, cu capac
34,40 lei
34,40 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Vinistart Complex, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 20 L
106,48 lei
106,48 RON/buc.