Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
preț lei
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Garnitură pentru vizorul distilatorului modular
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Conector complet Tri-Clamp 77,5 x 60 mm
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Încălzitor electric pentru distilatoare, 2000 W
157,14 lei
157,14 RON/buc.
Regulator de putere al încălzitorului, până la 2 kW
327,26 lei
327,26 RON/buc.
Distilator pentru robot de bucătărie
523,38 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Suporturi prismatice din oțel inoxidabil - 2 buc.
21,03 lei
10,52 RON/buc.
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 18 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 30 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Termometru electronic în ramă - pentru distilatoare (-50°C până la +110°C)
27,39 lei
27,39 RON/buc.
Supapă cu bilă 1/8 inch
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Arcuri prismatice din cupru 0,5 L
106,48 lei
212,96 RON/l
Bureți din oțel inoxidabil - 12 buc.
2,83 RON/buc.
Set cuplaj cu mufă + robinet cu bilă + racord
59,22 lei