Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Suporturi prismatice din oțel inoxidabil - 2 buc.
21,03 lei
10,52 RON/buc.
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Bureți din oțel inoxidabil - 12 buc.
34,01 lei
2,83 RON/buc.
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L - Torpeda, „Degete Reci”
1.441,56 lei
1441,56 RON/buc.
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL
Distilator modular Convex electric 30 L - Perun
Distilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 decantoare
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Distilator clasic Convex 30 L - 1 decantor
916,88 lei
916,88 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 2 decantoare
850,65 lei
850,65 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.