Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Pectină pentru gemuri - citrică amidată pentru gelificare, 20 g
8,17 lei
408,50 RON/kg
Capcană metalică pentru șoareci - umană
42,97 lei 38,56 lei
38,56 RON/buc.
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Capcană pentru șoareci – capcană vie, transparentă, 2 buc.
52,18 lei 41,94 lei
20,97 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Cărbune activ mineral din piatră 0,46 kg
22,45 lei
48,80 RON/kg
Borcan TO 500 ml cu capac auriu fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,04 lei
3,01 RON/buc.
Borcan cu capacitate de 212 ml, cu capace colorate ø 66.
20,11 lei 16,87 lei
2,81 RON/buc.
Borcane 300 ml cu capac colorat fi 66 - 6 buc.
15,57 lei
2,60 RON/buc.
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Brewkit Coopers 86 zile Pilsner
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
107,78 lei
63,40 RON/kg