Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă „Maluch” cu capac auriu, 40 ml, 10 buc.
23,49 lei
2,35 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac filetat, imprimeu „Bimber PRL”, 1 buc.
9,60 lei
9,60 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
Sticlă Galon 40ml cu capac - 10 buc.
35,17 lei
3,52 RON/buc.