Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Pâlnii de rezervă pentru umplutor vertical Browin de 5 kg, 6 buc.
35,83 lei
5,97 RON/buc.
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
MicroBerărie "1"
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
2.594,81 lei
2594,81 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără cadru, modulară, cu controler digital, 320 L
5.512,99 lei
5512,99 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.3 PREMIUM (60 L, 60,3 mm)
2.206,49 lei
2206,49 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - mare
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - mică
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - ÎNDOITĂ
27,91 lei
27,91 RON/buc.
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Perie mică pentru spălarea baloanelor
21,68 lei
21,68 RON/buc.