Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mixer din plastic 48 cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg
Cărbune activ mineral din piatră 0,46 kg
22,45 lei
48,80 RON/kg
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Activated Duo Carbon – amestec de cărbune activ mineral (din huilă) și din cocos, 1 kg, pentru 60 L
29,86 lei
29,86 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Capac fi 66 fagure de miere - 10 buc.
5,83 lei 4,26 lei
0,43 RON/buc.
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Vinistart, 34 g
9,99 lei
293,82 RON/kg
Borcan Amfora 580 ml (fi 82) cu capac negru 6 buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan TO Amfora 580 ml cu capac colorat fi82/6-6buc.
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.