Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
107,78 lei
63,40 RON/kg
Brewkit Coopers Lager
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Brewkit Coopers Mexican Cerveza
Brewkit Coopers Draught
Brewkit Coopers Dark Ale
98,68 lei 93,49 lei
54,99 RON/kg
Brewkit Coopers Real Ale
98,68 lei 79,81 lei
46,95 RON/kg
Brewkit Coopers 86 zile Pilsner
Brewkit Coopers European Lager
107,77 lei 79,81 lei
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.