Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru ambalare în vid - manual
27,00 lei 21,94 lei
21,94 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Folie gofrată tubulară - pentru aparat de vidat, 25 x 600 cm
26,61 lei
4,43 RON/m
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparatele de sigilat 320620 și 320623
17,65 lei
8,82 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
Folie gofrată tip mânecă – pentru aparat de vidat, 28x600cm
29,35 lei
4,89 RON/m
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
Sticlă pentru lichioruri ploscuță 100 ml + capac 8 buc.
20,63 lei 18,95 lei
2,37 RON/buc.