Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Absorbant de mirosuri de fermentație + tub de fermentație silențios + cărbune activ din nucă de cocos 200 g
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Absorbant de mirosuri de fermentație cu tub Maxi și cărbune
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Coloană de filtrare din sticlă cu alcoolmetru, furtun de silicon și cărbune de cocos
151,94 lei
151,94 RON/buc.
Coloană de filtrare
87,00 lei
87,00 RON/buc.
Cărbune activ mineral din piatră 0,46 kg
22,45 lei
48,80 RON/kg