Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Furtun pentru decantare vin cu clemă
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Furtun pentru sifonare vin cu pompă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L cu gât larg în coș de plastic
249,33 lei 246,74 lei
246,74 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L cu gât larg în coș de plastic
229,84 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L cu gât larg în coș de plastic
190,89 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg