Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Piuliță filetată pentru umplutorul de cârnați Browin nr. 311006
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Pâlnii pentru umplutoare verticale
35,83 lei
5,97 RON/buc.
Piuliță pentru aparatele de umplut cârnați Browin nr. 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Umplătoare orizontală 1,5 kg cu piston din silicon
157,14 lei 141,55 lei
141,55 RON/buc.
Umplutoare verticală premium, 7 L
981,80 lei 838,96 lei
838,96 RON/buc.
Umplutoare verticală premium 5 L
916,88 lei 727,26 lei
727,26 RON/buc.
Piuliță filetată pentru umplutoarele Browin nr. 311003, 311009, 311020
23,88 lei
23,88 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 4 kg
22,18 lei
22,18 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 3 kg
20,64 lei
20,64 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical de 5 kg
23,49 lei
23,49 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 2,5 kg
19,19 lei
19,19 RON/buc.
Garnitură pentru pistonul umplutoarelor verticale 3, 5, 7 L