Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Tocător pentru varză și legume
33,36 lei
33,36 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Tocător din lemn, 45x15 cm, 3 lame
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Tocător din lemn 49x17cm- 3 lame
74,01 lei
74,01 RON/buc.
Tocător de mere
172,71 lei
172,71 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.