Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
Tester de sol 2 în 1 - pH, fertilitate sol
43,25 lei
43,25 RON/buc.
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de gutui pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Esență cu gust de vișinată pentru 10 L - 100 ml