Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Stație meteo electronică – fără fir, cu senzor, neagră
231,15 lei 150,64 lei
150,64 RON/buc.
Stație meteo (RCC,DCF) - electronică, fără fir, iluminată, senzor, albă
205,18 lei 133,75 lei
133,75 RON/buc.
Stație meteo – electronică, sondă, albă
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Stație meteo – electronică, sondă, neagră
43,24 lei 36,87 lei
36,87 RON/buc.
Stație meteo RCC, DCF – electronică, iluminată, fără fir, senzor, neagră
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Stație meteo RCC – electronică, iluminată, fără fir, senzor, neagră
137,64 lei 122,05 lei
122,05 RON/buc.
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Ghivece de hârtie 6 x 6 x 6, set de 5 buc.
19,98 lei 17,25 lei
3,45 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Termometru digital exterior pentru geam, autoadeziv, marca Soens
34,01 lei
34,01 RON/buc.