Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparatele de sigilat 320620 și 320623
17,65 lei
8,82 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Folie gofrată tubulară - pentru aparat de vidat, 25 x 600 cm
26,61 lei
4,43 RON/m
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Stație meteo electronică Soens - albă, cu ceas și calendar
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Deschizător universal 3 în 1
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg