Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Cărbune activ de cocos pentru plante 0,9 L
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Afumătoare din lemn 60 cm, cu vatră
1.166,23 lei 1.059,73 lei
1059,73 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E – din lemn, cu focar pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.090,91 lei
3090,91 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E din lemn, cu modul de încălzire electric și controler
3.051,95 lei
3051,95 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Racletă pentru generatoarele de fum dragON JET – curățare ușoară a tubului de fum
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L cu capac și robinet DE
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac, robinet și tub UA
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.