Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu gust de mirabelă 40 ml
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
425,00 RON/l
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimeu „Om de zăpadă”, 1 buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimare „Ou de Paște încondeiat”, 1 buc.
0,01 RON/buc.
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac, imprimeu „Paște”, 1 bucată
8,69 lei
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane fructe schiță - 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Sticlă Miss Barku transparentă cu dop, 700 ml
27,00 lei
27,00 RON/buc.