Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Esență cu aromă de gutui pentru 4 L - 40 ml
17,00 RON/buc.
Esență cu gust de Amară Veche Poloneză pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
Esență cu gust de cafea din arome naturale pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
367,40 RON/l
Esență cu gust de Whisky 40ml
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l