Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 8 m x 14m
48,69 lei
48,69 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 5 m x 10m
29,35 lei
29,35 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 6 m x 6m
20,64 lei
20,64 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 2 m x 5m
5,70 lei
1,14 RON/m
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 4 m x 5m
9,60 lei
1,92 RON/m
Dispozitiv de alungare a păsărilor - bandă reflectorizantă, 80 m
17,39 lei
17,39 RON/buc.
Agățătoare reflectorizantă pentru speriat păsările - bufniță cu clopoței
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Seră de grădină (din folie) 3x6x2 m
824,67 lei 741,56 lei
741,56 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Bandă de iută 10 cm/5 m
15,05 lei 14,26 lei
2,85 RON/m