Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko cu semințe de ridiche
50,26 lei
50,26 RON/buc.
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
Aparat de făcut iaurt cu termostat, 7 borcane, 1,3 L
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.
Vsypto Ice Tea Lămâie - set 15x9g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Ice Tea Piersică - set 15x9 g
Vsypto cu aromă de cola - set 15x9 g
Vsypto Mojito Grapefruit - set 15x9 g
Vsypto Pepene verde & Agriș - set 15x9g
Vsypto Căpșună Matcha - set 15x9 g
Vsypto Pară Merișor - set 15x9g