Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.
Plasă de protecție pentru jgheab 0,16x6m + 15 cleme
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Termometru de cameră cu protecție întărită a capilarei (-30°C până la +50°C) 20cm
12,97 lei 9,08 lei
9,08 RON/buc.
Tub de fermentație MAXI cu dop de protecție
6,61 lei
6,61 RON/buc.
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Aparat vertical de umplut cârnați - 3 kg
320,75 lei 302,58 lei
302,58 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Dop de plută 23/18 mm 20 buc.
27,00 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.
Mașină verticală de umplut cârnați 5 kg
472,71 lei 444,16 lei
444,16 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați verticală 4 kg
374,01 lei 348,04 lei
348,04 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă, sigură și umană pentru grădină, 1 buc.
21,94 lei
21,94 RON/buc.