Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu imprimeu, robinet și 2 tuburi - j.EN
Recipient de fermentare 30L cu imprimare, robinet și 3 tuburi
64,13 lei
64,13 RON/buc.
Balon incasabil de 25 L cu mâner și robinet
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Balon pentru vin 54 L în coș de plastic
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L în coș de plastic
149,34 lei
149,34 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
Mixer din plastic 48 cm
18,17 RON/buc.
Capsator cu 2 brațe „Greta”
89,60 lei
89,60 RON/buc.