Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Esență cu aromă de Piña Colada pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de Highcastle Whisky pentru 2 L - 40 ml
18,17 lei
454,25 RON/l
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l