Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 500g
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 50 g
9,35 lei
187,00 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg
Fulgi de stejar americani, puternic prăjiți, din butoaie de bourbon, 50 g
21,03 lei
420,60 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg
Termometru cu cristale lichide (0°C până la +40°C) 15cm
15,05 lei
15,05 RON/buc.
Termometru de bucătărie electronic (-50°C până la +300°C) cu husă, negru
59,22 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.