Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Balon de vin 5L în coș de plastic
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Balon pentru vin 54 L în coș de plastic
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L în coș de plastic
149,34 lei
149,34 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Damigeană Dama 5 L - coș din plastic, închidere cu sârmă
35,44 lei 34,40 lei
34,40 RON/buc.
Damigeană Dama.5 L cu capac
34,29 lei
34,29 RON/buc.
Sticlă GLORIA 0,5 L, cu capac filetat auriu fi 28, 1 buc.
6,87 lei
6,87 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.