Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Capace fi 82/6, model în carouri – 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capace twist-off fi82/6, model în carouri bej, set 10 buc.
8,17 lei
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Suporturi prismatice din oțel inoxidabil - 2 buc.
21,03 lei
10,52 RON/buc.
Termometru extern (-50°C până la +50°C) 22cm mix
12,71 lei 11,03 lei
11,03 RON/buc.
Termometru exterior - set 15 buc. mix
10,39 RON/buc.
Termometru extern alb (-50°C până la +50°C) 22cm
12,71 lei 9,99 lei
9,99 RON/buc.
Termometru exterior maro (-50°C până la +50°C) 22cm
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără ramă, modulară, cu controler Wi‑Fi, 320L
6.454,55 lei
6454,55 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Termometru electronic de bucătărie (-50°C până la +300°C) cu carcasă, alb
59,22 lei
59,22 RON/buc.
Borcan multifuncțional 18L cu capac
40,90 lei
40,90 RON/buc.