Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Bătător / Pisălog pentru varză din lemn mare 100 cm
60,50 lei 58,82 lei
58,82 RON/buc.
Butoi pentru varză 85 L, cu cerc de presiune, albastru, Sterk
190,89 lei 162,32 lei
162,32 RON/buc.
Butoi pentru varză 60 L, cu cerc de presiune, albastru, Sterk
170,12 lei 146,74 lei
146,74 RON/buc.
Tocător pentru varză și legume
33,36 lei
33,36 RON/buc.
Bătător / pisălog de varză din lemn 78 cm
42,58 lei 40,90 lei
40,90 RON/buc.
Butoi pentru murare 60L - alb, cu mânere
105,19 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Butoi pentru murături 20 L – alb, cu mânere
43,10 lei 36,87 lei
36,87 RON/buc.
Butoi pentru murături 10 L – alb, cu mânere
35,05 lei 31,03 lei
31,03 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Garnituri pentru butoaie 5, 10, 20 L - 2 buc.
28,56 lei
14,28 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
Pâlnii pentru umplutoare verticale
35,83 lei
5,97 RON/buc.
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Sac pentru murături - pentru butoi 30L - 5 buc.
16,36 lei
3,27 RON/buc.