Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Furtun din silicon fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
38,16 lei
38,16 RON/buc.
Sârmă de grădinărit acoperită cu burete, verde, 10 m, fi 10mm
18,95 lei
18,95 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac auriu fi 82/6 - 6 buc.
21,03 lei
3,51 RON/buc.
Seră de grădină (din folie) 3x6x2 m
824,67 lei 741,56 lei
741,56 RON/buc.
Borcan TO 106 ml Amforă cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
24,14 lei
3,02 RON/buc.
Borcan TO 720 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
19,73 lei
3,29 RON/buc.
Shaker Vsypto 600 ml - SHAKE IT!
19,73 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 180 cm x 11mm
8,16 lei 6,21 lei
6,21 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 150 cm x 11mm
7,77 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 90 cm x 8 mm
3,49 lei 2,97 lei
2,97 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet și imprimeu „Cytrynówka”, model 1
6,21 lei
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg