Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Dop / capac pentru baloane cu gât îngust fi57mm
5,05 lei
5,05 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
490,00 RON/l
Esență Apeorello Dolce pentru 4 L, 40 ml
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
163,33 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
367,40 RON/l
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml