Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
17,78 lei
17,78 RON/buc.
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
141,11 RON/kg
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml