Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 15 L
96,08 lei
96,08 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 15 L
86,99 lei 80,51 lei
80,51 RON/buc.
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Recipient de fermentare 15 L cu capac și robinet
47,91 lei
47,91 RON/buc.
Set pentru transferul vinului și berii cu supapă de reținere
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Recipient de fermentare - imprimat, capac, 15 L
37,65 lei
37,65 RON/buc.
Set de module electrice cu controler digital - dragON 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.235,06 lei
1235,06 RON/buc.
Balon 15 L cu mâner și robinet
97,39 lei
97,39 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg