Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Capac fi 66/4 cu roșii - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan TO 370 ml cu capac colorat fi82/6- 6 buc.
32,45 lei 25,83 lei
4,30 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
2,97 lei
297,00 RON/kg
Sticlă TO pentru suc 750ml cu capac fi43 - 6 buc.
29,85 lei 28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan TO 106 ml Amforă cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
24,14 lei
3,02 RON/buc.
Borcan TO 720 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
19,73 lei
3,29 RON/buc.
Termometru pentru conserve (0°C până la +100°C) 22cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Clește pentru borcane
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Borcan Amfora 580 ml (fi 82) cu capac negru 6 buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.