Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pânză pentru brânză pătrată 50 x 50 cm, 2 buc.
17,51 lei 15,57 lei
7,79 RON/buc.
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Ață pentru mezeluri alb-roșu bumbac (240°C) 55 m
15,57 lei
0,28 RON/m
Ață pentru mezeluri din bumbac alb (240°C) 55 m
Termometru universal cu higrometru transparent, autoadeziv (-50°C până la +50°C)
12,71 lei 9,99 lei
9,99 RON/buc.
Termometru universal transparent, autoadeziv (-50°C până la +50°C)
10,76 lei 9,08 lei
9,08 RON/buc.
Pâlnie din plastic Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
8,82 lei
8,82 RON/buc.
Fire de carne din bumbac alb (240°C) 55 m
22,45 lei
0,41 RON/m
Pânză pentru brânză 36 x 32 x 45 cm, 5 buc.
20,51 lei
4,10 RON/buc.
Pânză pentru brânzeturi, tetra - 40x40 cm, 2 buc.
21,02 lei 17,25 lei
8,62 RON/buc.
Termometru pentru bere (0°C până la +100°C) 31,5cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +250°C) 17,5cm
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +120°C) 20,5cm
Termometru universal (0°C până la +120°C) 5cm
27,13 lei
27,13 RON/buc.
Termometru pentru distilare (+20°C până la +110°C) 5,5cm