Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pânză pentru brânză pătrată 50 x 50 cm, 2 buc.
17,51 lei 15,57 lei
7,79 RON/buc.
Pânză pentru brânzeturi, tetra - 40x40 cm, 2 buc.
21,02 lei 17,25 lei
8,62 RON/buc.
Termometru pentru brânză (0°C până la +100°C) 19,8cm
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Pânză pentru brânză 36 x 32 x 45 cm, 5 buc.
20,51 lei
4,10 RON/buc.
Set de brânzeturi
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
Formă de brânză rotundă Ø15 x 7cm pentru 1200 g
35,44 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
Formă de brânză rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 800 g
25,16 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 5 m, cu rezistență termică de până la 220°C
15,83 lei 14,01 lei
2,80 RON/m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 18 cm x 3 m, cu rezistență termică până la 220°C
25,05 lei 21,03 lei
7,01 RON/m
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m