Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Alcoolmetru în eprubetă rezistentă la spargere
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru Mini
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Modul distilator - papagal de distilare
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Măsurarea conținutului de alcool
38,95 lei
38,95 RON/buc.
Măsurarea acidității totale
Măsurarea conținutului de glucoză și fructoză
Măsurarea conținutului de acid L-malic