Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Umplutor vertical pentru cârnați – 2,5 kg
279,20 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Intestine de oaie - fi 22/24 mm, pe benzi, 15 m
39,47 lei
2,63 RON/m
Bile de irigare pentru plante, negre mate, cu dop, 400ml, 4 buc.
36,74 lei 34,53 lei
8,63 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, 400 ml, 4 buc.
23,62 lei 18,95 lei
4,74 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, 400 ml, 2 buc.
13,88 lei
6,94 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 3 kg
242,83 lei 218,17 lei
218,17 RON/buc.
Umplutoare verticală premium 5 L
916,88 lei 727,26 lei
727,26 RON/buc.
Umplutor vertical premium 3 L
850,64 lei 645,47 lei
645,47 RON/buc.
Intestine de oaie pe benzi 20/22, 15 m
26,61 lei
1,77 RON/m