Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Clește pentru mezeluri + 60 de clipsuri
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine de oaie - fi 22/24 mm, pe benzi, 15 m
39,47 lei
2,63 RON/m
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Intestine naturale de oaie cal. 18/20 mm, 91 m
103,88 lei 102,58 lei
1,13 RON/m
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
21,48 RON/buc.
Intestine naturale de oaie cal. 18/20 mm, 20 m
35,32 lei
1,77 RON/m
Intestine naturale de porc cal. 28/30 mm, 20 m
32,32 lei
1,62 RON/m
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Umplătoare orizontală 1,5 kg cu piston din silicon
157,14 lei 141,55 lei
141,55 RON/buc.