Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alcoolmetru cu termometru
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Alcoolmetru Mini
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Termometru electronic cu indicator de confort, alb
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Reactiv pentru măsurarea acidității
26,09 lei
260,90 RON/l