Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
21,03 lei
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Balon pentru vin 54 L în coș de plastic
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L în coș de plastic
149,34 lei
149,34 RON/buc.
4 x Dama 5L cu dop, tub fermentare, capac și coș.
122,05 lei
30,51 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac și coș din plastic
30,12 lei
30,12 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac
27,65 lei
27,65 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac cu filet, mâner și coșuleț
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L cu gât larg în coș de plastic
249,33 lei 246,74 lei
246,74 RON/buc.